DOLAR 32.36 ₺
EURO 34.46 ₺
STERLIN 40.33 ₺
ALTIN 2,438.65 ₺
BTC 64,279.52 $
ETH 3,053.09 $
BİST 9,814.19

Yerli ve Milli Parti Liderinden Sarsıcı Açıklama: 'Er Geç İktidarız Ama Çok Geç Değil!'

Siyaset 5
Yayınlama: 2 Nisan 2024 Salı 18:32 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Tansel Balcı

Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Teoman Mutlu, yerel seçim sonuçlarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, partinin gücünü vurgulayarak, Türkiye siyasetinde önemli bir rol oynayacaklarını belirtti. Genç lider ve dinamik kadro ile hareket ettiklerini vurgulayan Mutlu, ülkenin dört bir yanında seslerini duyuracaklarını ve geleceğe güvenle baktıklarını dile getirdi.

Yerli ve Milli Parti Liderinden Sarsıcı Açıklama: 'Er Geç İktidarız Ama Çok Geç Değil!'

Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Teoman Mutlu, Türkiye siyasetinde yepyeni bir dönemi müjdeledi! 'Er Geç iktidar olacak. Ama Çok Geç Değil!' diyen Mutlu, vatansever mücadelelerine vurgu yaparak ülkenin geleceğine ışık tutuyor. Genç lider ve dinamik kadrosuyla geleceğe emin adımlarla ilerliyorlar.

Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Teoman Mutlu, yerel seçim sonuçlarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, seçimlerin bir dönüşüm ve uyanışın habercisi olduğunu kaydett.

ANKARA (İGFA) - Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Teoman Mutlu, "Yerli ve Milli Parti, Er Geç iktidar olacak. Ama Çok Geç Değil!!" diyerek, Türkiye siyasetinde dengeleri değiştirecek bir iddiayı ortaya koydu.

Genel Başkan Mutlu, seçimin iktidara gereken dersi vermek için bir fırsat olduğunu belirterek, "Aynı zamanda, değişime ayak uyduran CHP'ye verilen bir şanstır. İstikrarsızlık abidesi olarak görülen İyi Parti'yi ve diğer partileri politik sahneden silmek için bir vesiledir" diye konuştu.

Genel Başkan Mutlu, Yerli ve Milli Parti'nin önünün açık olduğuna ve ilk genel seçimlerde tüm oyları toplayacaklarına olan inancını dile getirerek, "Genç liderimiz ve dinamik kadromuzla kuruluşumuzu tamamladık. Yeni ve diri bir 3. parti olarak ilk genel seçimde tüm oyları toplayacağımızdan eminiz. Çünkü bizim gücümüz, sadece Allah’ımıza ve milletimize dayanmaktadır. Vatanımıza, bayrağımıza, anayasanın ilk dört maddesine ve Atatürk ilkelerine olan bağlılığımız bizim için kutsal değerlerdir" diye konuştu.

"Yerli ve Milli Parti olarak Türkiye'nin dört bir yanında sesimizi duyurmaya devam edeceğiz ve 'Bekle bizi Türkiye' diyoruz. Bu seçim, gelecekte kazanacağımız çok daha büyük zaferlerin ilk adımıdır," diyen Mutlu, partinin ve üyelerinin vatansever mücadelesine vurgu yaptı. Yerli ve Milli Parti, tüm Türkiye'yi kapsayacak bir iktidar yolunda ilerlerken, Teoman Mutlu'nun liderliğinde, ülkenin demokratik ve milli değerlere olan inancını pekiştirecek adımlar atmaya devam edeceğini belirtti.

Yerli ve Milli Parti lideri Teoman Mutlu, Türkiye siyasetinde yeni bir soluk getirmek için hazır! Demokratik ve milli değerlere bağlılığını vurgulayan Mutlu, partisinin ilk genel seçimde tüm oyları toplayacağına inanıyor. Yerli ve Milli Parti, ülkenin dört bir yanında yükselen sesiyle Türkiye'nin geleceğine yön verecek. Vatansever mücadelesine sıkı sıkıya bağlı olan partinin lideri Mutlu, ülkenin demokratik değerlerini koruyarak ilerlemeye kararlı.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
akülü vidalama