DOLAR 32.36 ₺
EURO 34.46 ₺
STERLIN 40.56 ₺
ALTIN 2,438.65 ₺
BTC 63,551.06 $
ETH 2,974.33 $
BİST 9,814.19

Selami Şahin ve Oğlundan Dubai'de Unutulmaz Düet

Magazin 9
Yayınlama: 2 Nisan 2024 Salı 10:05 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Tansel Balcı

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Lider Şahin, babası efsanevi sanatçı Selami Şahin ile Dubai Jumeirah Zabeel Sarayı’nda gerçekleşen unutulmaz konserde seslendirdikleri "Rezil Rüsva" şarkısını, Lider Müzik YouTube kanalında yayınladı. Dubaili müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği konserde, Lider Şahin ve babası Selami Şahin'in gerçekleştirdiği enerji dolu düet, izleyicileri mest etti.

Selami Şahin ve Oğlundan Dubai'de Unutulmaz Düet

Türk müziğinin büyük isimlerinden Selami Şahin ve oğlu Lider Şahin, Dubai'de unutulmaz bir düete imza attı! Dubai konserinde sahne alan baba-oğul, "Rezil Rüsva" performansıyla göz doldurdu. İşte, büyük beğeni toplayan bu muhteşem düetin detayları!

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Lider Şahin, babası efsanevi sanatçı Selami Şahin ile Dubai Jumeirah Zabeel Sarayı’nda gerçekleşen unutulmaz konserde seslendirdikleri "Rezil Rüsva" şarkısını, Lider Müzik YouTube kanalında yayınladı.

BAE (İGFA) - Babasının daveti üzerine sahneye çıkan Lider Şahin, "Rezil Rüsva" şarkısını babası Selami Şahin ile birlikte seslendirerek izleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi yaşattı.

Dubaili müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde, Lider Şahin'in babası Selami Şahin ile birlikte seslendirdiği "Rezil Rüsva" performansı izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Sahnedeki enerji dolu duruşu ve güçlü sesiyle dikkat çeken Lider Şahin, babasıyla gerçekleştirdiği düetiyle izleyicileri mest ederek geceye damgasını vurdu. Büyük hayranlık ile karşılanan düet, izleyicilerin güçlü alkışları ile devam etti.

Türk müziğinin sevilen sanatçıları Selami Şahin ve oğlu Lider Şahin, Dubai'de unutulmaz bir konser deneyimi yaşattı. Babasının daveti üzerine sahneye çıkan Lider Şahin, "Rezil Rüsva" şarkısını babasıyla birlikte seslendirerek izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Enerjik performansları ve güçlü sesleriyle büyük alkış toplayan baba-oğul düeti, Dubaili müzikseverlerin büyük beğenisini kazandı.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
akülü vidalama