DOLAR 32.36 ₺
EURO 34.46 ₺
STERLIN 40.33 ₺
ALTIN 2,438.65 ₺
BTC 63,973.10 $
ETH 3,043.32 $
BİST 9,814.19

Kapıkule Gümrük Kapısında Zehir Tacirlerine Ağır Darbe!

Haber 4
Yayınlama: 2 Nisan 2024 Salı 11:44 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Tansel Balcı

Ticaret Bakanlığı'na bağlı ekipler, Kapıkule Gümrük Kapısı'nda 220 kilogram uyuşturucu ele geçirdi. Edirne Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda, tahmini piyasa değeri 95 milyon lira olan yaklaşık 220 kilogram ağırlığında esrar cinsi uyuşturucu madde bulundu.

Kapıkule Gümrük Kapısında Zehir Tacirlerine Ağır Darbe!

Kapıkule Gümrük Kapısında yapılan büyük operasyonla, zehir tacirlerine ağır bir darbe indirildi! Edirne ve Ankara ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyonda, 220 kilogram uyuşturucu yakalandı. Detaylar haberimizde!

Kapıkule Gümrük Kapısı'nda 220 kilogram uyuşturucu ele geçirildi.

ANKARA (İGFA) - Ticaret Bakanlığı'na bağlı ekipler Kapıkule Gümrük Kapısı'nda 220 kilogram uyuşturucu ele geçirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Edirne Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince Kapıkule Gümrük Kapısı'nda bir araca yönelik olarak Edirne İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile ortaklaşa operasyon gerçekleştirildi.

Operasyonda tahmini piyasa değeri 95 milyon lira olan yaklaşık 220 kilogram ağırlığında esrar cinsi uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ankara ve Edirne ekipleri tarafından gerçekleştirilen ortak operasyon, Kapıkule Gümrük Kapısı'nda büyük bir uyuşturucu kaçakçılığı olayını ortaya çıkardı. 95 milyon liralık uyuşturucu yakalanarak zehir tacirlerine geçit verilmedi. Ticaret Bakanlığı'nın başarılı operasyonu, uyuşturucuyla mücadele konusunda kararlılığını bir kez daha gösterdi.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
akülü vidalama