DOLAR 32.36 ₺
EURO 34.46 ₺
STERLIN 40.33 ₺
ALTIN 2,438.65 ₺
BTC 63,973.10 $
ETH 3,043.32 $
BİST 9,814.19

İzmit Belediyesi Masal Çocuk Oyun Odaları: Sayıları Artıyor

HaberYerelKocaeli 4
Yayınlama: 2 Nisan 2024 Salı 15:59 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Tansel Balcı

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından kente kazandırılan Masal Çocuk Oyun Odaları her geçen gün artıyor. İZGİM Kadın Girişimciler Merkezi, Kuruçeşme Yaşam Merkezi, Cumhuriyet Yaşam Merkezi ve Gültepe Gençlik Merkezi’nde hizmet veren Masal Çocuk Oyun Odaları, randevu sistemine sahip ve 48-72 aylık çocuklara hizmet veriyor.

İzmit Belediyesi Masal Çocuk Oyun Odaları: Sayıları Artıyor

İzmit Belediyesi'nin Masal Çocuk Oyun Odaları sayısı artarken, aileler artık çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebiliyor. İZGİM, Kuruçeşme, Cumhuriyet ve Gültepe'de hizmet veren odalar, randevu sistemi ve uzman personellerle çocuklara hizmet sunuyor. Detaylar haberimizde!

İzmit Belediyesi tarafından kente kazandırılan; ailelerin çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebildikleri Masal Çocuk Oyun Odalarının sayısı her geçen gün artıyor

KOCAELİ (İGFA) - İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından kente kazandırılan, ailelerin çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebildikleri Masal Çocuk Oyun Odalarının sayısını her geçen gün artmaya devam ediyor. Hayata geçirdiği projelerle annelerin yardımına yetişen İzmit Belediyesi Masal Çocuk Oyun Odaları İZGİM Kadın Girişimciler Merkezi, Kuruçeşme Yaşam Merkezi, Cumhuriyet Yaşam Merkezi ve Gültepe Gençlik Merkezi’nde hizmet vermeye devam ediyor.

RANDEVU SİSTEMİ İLE HİZMET VERİYOR

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Masal Çocuk Oyun Odaları, 48-72 aylık çocuklara hizmet veriyor. 10 çocuk kapasiteli oyun alanı, randevu sistemi ile çalışıyor. Kadınların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla günde 1,5 saat alanında uzman personeller eşliğinde çocukların vakit geçirebildiği Masal Çocuk Oyun Odalarında randevu almak isteyen vatandaşlar 0262 318 00 00 – Dahili 4763 numaralı telefonu arayarak randevu oluşturabilirler.

İzmit Belediyesi ve Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü iş birliğiyle hayata geçirilen Masal Çocuk Oyun Odaları projesi, ailelerin güvenilir ve kaliteli bakım hizmetine erişimini kolaylaştırıyor. 48-72 aylık çocukların vakit geçirdiği bu oyun alanları, randevu sistemi ve uzman personellerle desteklenerek ailelere büyük bir kolaylık sağlıyor. Detaylı bilgi için 0262 318 00 00 – Dahili 4763 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
akülü vidalama