DOLAR 32.36 ₺
EURO 34.46 ₺
STERLIN 40.56 ₺
ALTIN 2,438.65 ₺
BTC 64,124.07 $
ETH 3,036.46 $
BİST 9,814.19

Başkan Fatma Şahin'den Sahada Çalışmaya Devam Haberleri - Gaziantep

HaberYerelGaziantep 8
Yayınlama: 2 Nisan 2024 Salı 17:04 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Tansel Balcı

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nden sonra saha gezilerine başladı. Şehitkamil ilçesindeki 29 Ekim Mahallesi'ni ziyaret eden Şahin, mahalle sakinleriyle buluşarak istek ve şikayetleri dinledi, esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Fatma Şahin'den Sahada Çalışmaya Devam Haberleri - Gaziantep

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yeni döneminde saha çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaptı. Detaylar haberimizde!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yeni döneminde saha gezilerine başladı.

GAZİANTEP (İGFA) - 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile ustalık dönemine başlayan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, sahaya çıkarak çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Şehitkamil ilçesine bağlı 29 Ekim Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Şahin, vatandaşlarla bir araya geldi.

İlk olarak yeni seçilen mahalle muhtarı Menderes Kılıç ve eski muhtar Murat Gül ile bir araya gelen Başkan Şahin, mahallede yaşanan sıkıntıları, istek, talep ve şikayetleri dinledi. Daha sonrasında mahalle esnafını ziyaret eden Şahin, burada vatandaşlarla sohbet etti, taleplerini aldı. Mahalleliler tarafından yoğun ilgi gören Başkan Şahin, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, seçim sonrası halkla doğrudan temas kurarak çalışmalarına başladı. Mahalle ziyaretleri ve esnaf buluşmalarıyla vatandaşların taleplerini ilk ağızdan dinleyen Şahin'in aktif ve katılımcı yaklaşımı dikkat çekiyor.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
akülü vidalama