DOLAR 32.36 ₺
EURO 34.46 ₺
STERLIN 40.56 ₺
ALTIN 2,438.65 ₺
BTC 63,551.06 $
ETH 2,974.33 $
BİST 9,814.19

Başkan Aras'tan Eğitime Destek Çağrısı

HaberYerelMuğla 5
Yayınlama: 2 Nisan 2024 Salı 15:24 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Tansel Balcı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, seçim sonrası vatandaşlardan tebrik çiçeği ve hediyeleri göndermek yerine eğitime burs sağlamalarını istedi. Aras, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda öğrencilere burs verilmesini rica etti.

Başkan Aras'tan Eğitime Destek Çağrısı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, seçim zaferinin ardından vakit kaybetmeden eğitime destek çağrısı yaptı. Tebrik çiçeği yerine öğrencilere burs sağlanması gerektiğini vurgulayan Aras, topluma örnek olmaya devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, seçim sonrası vatandaşlardan tebrik çiçeği ve hediyeleri göndermeleri yerine eğitime burs sağlamalarını istedi.

MUĞLA (İGFA) - 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Muğla’da aldığı yüzde 54,90 oy oranı ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin kazandığı 35 Büyükşehir ve il belediyesinde dördüncü olan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras büyük başarı elde etti.

Önümüzdeki günlerde mazbatasını alarak resmi olarak göreve başlayacak olan Aras, sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak vatandaşlardan tebrik çiçeği göndermek yerine öğrencilere burs verilmesini rica etti.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras sosyal medya hesaplarından; “Değerli Dostlar; Sorumluluğumuz yarınlara diyerek yeni görevim nedeniyle tebrik çiçekleriniz yerine ÇYDD üzerinden öğrencilere burs sağlayarak eğitimine katkı sağlamanız çok daha anlamlı olacaktır.” Paylaşımı yaparak Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne ait olan TR 3900 0670 1000 0000 0100 2861 nolu hesap numarasını paylaştı.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, seçim zaferinin mutluluğunu eğitime destek çağrısıyla taçlandırdı. Vatandaşları tebrik çiçeği yerine çocukların eğitimine katkı sağlamaya davet eden Aras, toplumun eğitim alanında birlikte hareket etme gücüne olan inancını yineledi. Bu adım, eğitime yapılan desteklerin simgesi olmaya aday.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
akülü vidalama