DOLAR 32.36 ₺
EURO 34.46 ₺
STERLIN 40.56 ₺
ALTIN 2,438.65 ₺
BTC 63,551.06 $
ETH 2,974.33 $
BİST 9,814.19

Akçakoca İlkokulu öğrencilerinden İZMEK’e büyük ilgi!

HaberYerelKocaeli 6
Yayınlama: 2 Nisan 2024 Salı 16:20 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Tansel Balcı

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olan İzmit Meslek Edindirme Kursu (İZMEK), kentimizde eğitim gören meraklı ve heyecanlı öğrenciler tarafından ilgi görmeye devam ediyor. İZMEK, Akçakoca İlkokulu öğrencilerinin isteği üzerine Anaokulu öğrencilerine halı dokuma atölyesi düzenleyerek büyük ilgi gördü. Çocuklar ve aileler, etkinlik sayesinde hem eğitici hem de eğlenceli bir deneyim yaşadı.

Akçakoca İlkokulu öğrencilerinden İZMEK’e büyük ilgi!

Akçakoca İlkokulu öğrencileri, İzmit Belediyesi'ne bağlı İZMEK halı dokuma atölyesine büyük ilgi gösterdi! Çocuklar ve ailelerin keyifli zaman geçirdiği etkinlik, el-göz koordinasyonu ve küçük kas gelişimine katkı sağladı.

Akçakoca İlkokulu öğrencileri, İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olan İZMEK’i ziyaret ederek halı dokuma atölyesine katıldı 

KOCAELİ (İGFA) - İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olan İzmit Meslek Edindirme Kursu (İZMEK), kentimizde eğitim gören meraklı ve heyecanlı öğrenciler tarafından ilgi görmeye devam ediyor. İZMEK tarafından Akçakoca İlkokulu’ndan gelen talep üzerine Anaokulu öğrencilerine halı dokuma atölyesi düzenledi.

ÇOCUKLAR VE EBEVEYNLER MUTLU

İpek Halı Kursu Usta Öğreticisi Meliha Yolcu eşliğinde düzenlenen halı dokuma atölyesi çocukların el-göz koordinasyonunu, küçük kas gelişimini, dikkat ve konsantrasyonunu geliştirdi. Minikler ayrıca atölye çalışmasında geleneksel el sanatlarını da öğrendi. Düzenlenen etkinlik sayesinde hem çocuklar, hem de anneler eğlenceli vakit geçirdi. Akçakoca Anaokulu öğretmenleri ve veliler İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibine teşekkürlerini iletti.

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olan İzmit Meslek Edindirme Kursu (İZMEK) tarafından düzenlenen halı dokuma atölyesi, Akçakoca İlkokulu öğrencileri tarafından büyük ilgi gördü. İpek Halı Kursu Usta Öğreticisi Meliha Yolcu eşliğinde gerçekleşen etkinlik, çocukların el-göz koordinasyonunu geliştirdiği gibi aynı zamanda geleneksel el sanatlarını da öğretti. Akçakoca Anaokulu öğretmenleri ve veliler, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e ve ekibine teşekkürlerini ileterek memnuniyetlerini belirtti.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
akülü vidalama